0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Time and Tru женски мачки маици и резервоарот, 3-пакет

Time and Tru женски мачки маици и резервоарот, 3-пакет

DEN 607.84
Достапно за нарачка

Достапност

Направете го најдоброто од вашите основи со овој пат и TRU кошула сет! Овој сет доаѓа со маица V-врат, маица со екипаж и врвот на резервоарот. Изработена за целодневна удобност со ведра слаб текстура, овие врвови на жените имаат опуштено и удобно вклопување. Совршено за лежерни денови, спарете ја оваа маица и резервоарот со вашите омилени фармерки или шорцеви за забавен, обичен изглед или измешајте и совпаѓајте со лесна јакна и додатоци за да ги облечете за ноќна ноќ. Материјал : Цврст : 60% памук/40% рециклиран полиестер; Стрип : 50% памук/34% рециклиран полиестер/16% девица полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица со екипаж, маица од 1 V-врат, 1 резервоар. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на маица со големина S. кратки ракави; без ознака за дополнителна удобност. Карактеристики на маицата со V-вратот : стил на пуловер; кратки ракави; без ознака за дополнителна удобност. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; без ракави; лажички врат; без ознака за дополнителна удобност. Женска маица и резервоарот сет од време и TRU.

За производот

Избор на клиент