0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Слупел домашен декор печатен празник платно уметнички принт од Лори Деитер

Слупел домашен декор печатен празник платно уметнички принт од Лори Деитер

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лори Дитер.

За производот

Избор на клиент