0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бела Вита Маслинка Втори Еспадрил прашка

Бела Вита Маслинка Втори Еспадрил прашка

DEN 591.84
Достапно за нарачка

Достапност

Slingbacks се сезонски што мора да ги има и да се повлече за секоја пригода за топло време. Маслиновото II од Бела Вита има мека тркалезна пети и мал детал за токли, давајќи му повеќе женски изглед. Достапно е во лесна и воздушна ткаенина од капчиња, ткаенини со вкрстени страни и супер саси -факс леопард велур. Меката перничена база Еспадрил не е само удобна, тоа е детал што навистина го истакнува летото. 1,5 "клин -потпетица. Мал клин Еспадрил Дизајн. Мека тркалезна пети. Дарежливо залепена влошка. Прилагодлива лента за прашка за повеќе персонализирано вклопување.

За производот

Избор на клиент