0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски дела бебешки момчиња ФАУ Шерпа Худи и панталони, 2 парчиња, големини 0 3- месеци

Атлетски дела бебешки момчиња ФАУ Шерпа Худи и панталони, 2 парчиња, големини 0 3- месеци

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Стилот и мекоста одат рака под рака со оваа прекрасна јакна од 2 парчиња и панталони поставени од атлетски дела. Совршен сет за кул температури, оваа облека прави одлично дело за транзиција од ден во ноќ и од сезона во сезона. Тоа е исто така дизајниран во супер-мекиот Факс Шерпа за да го натера да се чувствува пријатно без разлика дали се радува наоколу или трча наоколу. Материјал : 43% полиестер/33% памук/20% рециклиран полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден качулка и еден пар панталони. Худи : Опуштено вклопување; прикачен аспиратор; поштенски фронт; долги ракави со врзани манжетни; Фаукс Шерпа дизајн; деколте без ознаки. Панталони : опуштено вклопување; еластична половината; Повлечен стил; странични страни; Обврски манжетни. 2-парчиња faux sherpa худи и панталони поставени за момчиња од атлетски дела.

За производот

Избор на клиент