0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Јакната Шерпа на славни розови жени јуниори

Јакната Шерпа на славни розови жени јуниори

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Класичен мора да има со ажуриран пресврт. Јакнот за камиони на славниот розов, Шерпа, е совршена, пријатна тексас јакна за носење во текот на целата година! Шерпа по јака и cf работ. Предно затворање на копчето. 2 предни џебови. 2 џебови со размавта со затворање на копчињата однапред. јака од точка. Долги ракави.

За производот

Избор на клиент