0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Електричен велосипед etsетсон Ј

Електричен велосипед etsетсон Ј

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Без разлика дали барате возење за да го подобрите патувањето или само да уживате во викендот; Без разлика дали сте искусен возач или почетник - има нешто за сите да сакаат со електричниот велосипед Jetson J8. Премиум е-велосипед на кој може да се потпира за да ви нанесе места во стил и во удобност, J8 доаѓа со 350 вати-мотор и максимална брзина од 15,5 км на час. Има опсег на батерии од 15 милји кога користите гас на пресврт и опсег од 30 милји кога ја користите помошта за педали. ЛЦД-екранот на J8 им овозможува на возачите да изберат од три различни режими на брзина, да го проверат нивото на батеријата и да го видат вашиот километража, додека 20-инчните гуми од 20-инчни терени на J8 обезбедуваат дека сте подготвени за каква било авантура. Електричниот велосипед J8, исто така, доаѓа со удобен лесен механизам за преклопување, така што кога ќе завршите со возење, само преклопете за полесно складирање. Препорачано за возраст од 16 и повеќе години. Потребно е одредено склопување. Electricон jetson J8 Електричен велосипед • Најголема брзина : до 15,5 км на час • Макс опсег : до 15 милји (гас на пресврт), 30 милји (асистенција на педали) • Мотор : 350 W • Големина на гумата : 20 ”сите гуми на теренот • Ограничување на тежината : UP до 260 lb • Батерија : 5 AH литиум-јон • Вклучен полнач од 42 V 1,5А • Време на полнење : До 6 часа • ЛЦД дисплеј : дисплеј на батерија, брзинометар, контролни фарови, километража • седиште за прилагодување на висината • Фароно светло • Тежина на производот : 43 л. Препорачана возраст : 16+.

За производот

Избор на клиент