0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Благородна куќа Колин Браун врзана кожа барстол

Благородна куќа Колин Браун врзана кожа барстол

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Коланскиот кожен бар -столб е совршен стилски додаток на кој било сет на бар. Дизајнот на потпирачот за потпирачи на пет копчиња на столицата му дава рафиниран и класичен изглед, додека сè уште му дава функционалност да одговара на која било табела. Исто така совршени за табели со високи седења, овие барстоли и нудат на секој домаќин вистинска веројатност на опциите за седење. Вклучува : две (2) барстови. Материјали : Реконституирана кожа. Материјал за нозе : Цврсто гума. Боја : Браун. Потребно е собрание. Димензии : 22,04 инчи длабок x 20,07 инчи широк x 45,86 инчи висок.

За производот

Избор на клиент