0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Д-р Сеус за салфетки за ручек, 20 пакувања

Д-р Сеус за салфетки за ручек, 20 пакувања

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Подгответе се за добро време на римирање со роденденска забава на д -р Сеус, во која се претставени сите омилени ликови на вашето дете, како Хортон и мачката во капа. Овој пакет вклучува 20 салфетки за ручек. Секоја салфетка со 3-тина хартија мери 6,5 инчи за 6,5 инчи. Овој производ е официјално лиценциран од д -р Сеус претпријатија. Д-р Сеус за салфетки за ручек, 20-пакувања : Вклучува 20 салфетки за ручек. Секоја салфетка со 3-тина хартија мери 6½ "x 6½". Овој производ е официјално лиценциран од д -р Сеус претпријатија.

За производот

Избор на клиент