0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Terra & Sky Women's Plus Size Size Supt Pull-On Shide-Leg исечени панталони

Terra & Sky Women's Plus Size Size Supt Pull-On Shide-Leg исечени панталони

DEN 1002.56
Достапно за нарачка

Достапност

Изработена од стрии Твил со силна силуета со широки нозе, Тера 26,5 ”. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две аголни предни џебови; Две џебови на грбот. Карактеристики : Истегнување Twill. Плус големина влечење со широки нозе панталони за жени од Terra & Sky.

За производот

Избор на клиент