0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Современа област килим Апстрактна морнарица, крем дневна соба лесна за чистење

Современа област килим Апстрактна морнарица, крем дневна соба лесна за чистење

DEN 959.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој меко потресено еклектичен современ апстрактна килим во затворен простор добива дополнителна текстура од купот и јамка и ќе додаде искра во секоја просторија. Вакуум на поставување на висок куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да избегнете да ги разгалите рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Современ килим од 5x8 (5'3 '' x 7'3 '') Апстрактна морнарица, крем дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна морнарица сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

За производот

Избор на клиент