0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Garanimals бебе момче термички џогери, големини 0 3months-24months

Garanimals бебе момче термички џогери, големини 0 3months-24months

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дизајнот со цврст тон, вафл-плетен го истакнува овој удобен пар на термички џогери од Гаранималс. Со лесен стил на влечење, овие меки, џогери од памук-мешавина имаат еластизиран половината и пар со неговите омилени дуксери и врвови на Garanimals за целосен изглед што е подготвен за игра. Само на. Еластична лента за половината. Заштитена нога. Лесна грижа.

За производот

Избор на клиент