0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Транзициска област килим цветни мулти-бои дневна соба лесна за чистење

Транзициска област килим цветни мулти-бои дневна соба лесна за чистење

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Откријте траен шарм со овој дизајн. Овој издржлив килим има шема на блокирање на богати во богати тонови на накит од кафеава, зелена, црвена, беж и сина боја. Дизајнот е нагласен со скроена лоза силуета во контрастни бои. Ова класично парче ќе биде совршен завршен допир во вашата соба, нудејќи удобност и стил во комбинација со лесна грижа и долготраен квалитет. Оваа шема е достапна во неколку форми и големини за разноврсност. Оваа ставка ќе ја најдете лесна за грижа; Вакуум редовно за да го одржи својот изглед. Место чисто по потреба со благ детергент, не исушете го чисто или бели. Транзициски килим од 5x8 (5'3 '' x 7'3 '') Цветни мулти-бои дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна разнобојна сенка и беж акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

За производот

Избор на клиент