0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
26-48 Плоштад Монтевила 5 8 Телескопска шипка за драперија поставено во венецијанско злато

26-48 Плоштад Монтевила 5 8 Телескопска шипка за драперија поставено во венецијанско злато

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Облечи прозорци со елеганција и стил со сетот на драперијата со дијаметар од Монтевила 5/8 " , оваа шипка за завеси со топчеста нуди карактеристичен начин за обезбедување на вашите третмани со прозорци. Неговата трајна конструкција обезбедува долгорочна употреба. Работи со јазичиња и врвови на куки, како и со многу други стилови. Изберете финиш што ја надополнува палетата на бои во просторијата. Тоа е тоа палета на бои во просторијата. Таа е тоа. е исто така прилагодлива за да одговараат на вашата специфична ширина на прозорецот. Оваа шипка за завеси за завеси се инсталира за само неколку минути. Има дијаметар од 5/8 "и ги вклучува хардверот за монтирање и заградите неопходни за инсталација. Завесата за завеси има градежништво со дијаметар од 5/8 ", челик и смола, хардвер за монтирање и загради вклучени со сет на шипка за драперија, инсталации за шипки за завеси за драперии за неколку минути, прилагодливи според ширината на вашиот прозорец, работи со јазичиња и врвови на куки, и многу други стилови , Едноставен, но елегантен начин да им дадете на вашите прозорци да го завршат изгледот.

За производот

Избор на клиент