0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Pioneer Woman Country Splatter Melamine Dip Bowl, Coral

Pioneer Woman Country Splatter Melamine Dip Bowl, Coral

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Достапност

Донесете ја вибрацијата на колекцијата Pioneer Woman на вашата трпезариска маса со пионерската жена, распрскувач на меламин натопи. Прекрасно дизајнирано со пука во боја и целосни цветни цветања, ова јадење суштинско значење го претвора секое искуство за јадење и во празник за стомакот и очите. Секое парче е конструирано од издржлив, материјал за миење садови, кој не само што го олеснува уживањето во оброкот каде и кога сакате, туку и го прави чистењето ветре. Плус, збирните рабови инспирирани од гроздобер се совршени за мешање и совпаѓање со други предмети во колекцијата Woman Woman и создавање персонализиран изглед во вашата трпезарија. Дозволете вашите домашни оброци да заземат централна фаза во пионерската жена, распрскувач на меламин натопи. сите. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Pioneer Woman Country Splatter Melamine Dip Bowl, Coral : Совршен за забава во затворено или на отворено. Дизајн на живописна земја со распрскувач носи поп боја на која било трпезарија или трпеза. Скоканите рабови додаваат гроздобер привлечност во колекцијата за јадење софтвер. 100% меламин конструкција. БПА-без. Безбедна машина за миење садови. Не користете во микробранова печка. Димензии на садови : 5,35 "Дијаметар x 2" H. Достапно во разновидни бои и дизајни. Парови совршено со други кујни и јадење предмети од колекцијата Pioneer Woman.

За производот

Избор на клиент