0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сет на облеки за трепет на ракави за девојчиња Гаранималс, сет на облека од шорцеви, 4-парчиња

Сет на облеки за трепет на ракави за девојчиња Гаранималс, сет на облека од шорцеви, 4-парчиња

DEN 322.56
Достапно за нарачка

Достапност

Измешајте и одговарајте на нејзиниот стил на игра во текот на целиот ден во кој се прикажува овој четири парчиња сет од Garanimals. Со две каросери за ракави на ракави и две шорцеви за влечење, нејзиниот изглед на денот е комплетен и удобен со дизајн на памук-мешавина. Исклучиво на. Вклучува 2 каросерии и 2 пара шорцеви. Теловии : екипаж; кратки ракави на треперење; контрастно печатење; Копчиња за прицврстување на дното. Шорцеви : стил на влечење; Детали за копчето. Графичко печатење каросерија : 60% памук/40% полиестер; Тело за печатење на каросерија/трепет на ракав : 100% памук; Цврсти шорцеви/шорцеви за печатење : 98% памук/2% спандекс; Деним шорцеви : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Телови и шорцеви на бебе девојчиња поставени од Гаранимали.

За производот

Избор на клиент