0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дизни Мики Маус Виножито вратоврска Боја Машка и голема машка графичка маица

Дизни Мики Маус Виножито вратоврска Боја Машка и голема машка графичка маица

DEN 302.40
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа машка маичка за боја на глувчето Мики глувче ќе биде совршен додаток на вашата колекција за графички мета на Дизни. Одликувајќи се со удобно, опуштено вклопување, и меко чувство на рака, секогаш ќе го носите овој тематски графички мета на Mickey Mouse. Официјално лиценцирана графичка маица на Дизни, Мики Маус. Ребрест екипаж. Екранот на Мики Маус Екран печатен графички. 100% памук. Машина за перење. Дизни, сите права се задржани.

За производот

Избор на клиент