0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Автоматско возење со 8-парчиња регистарски таблички сребрени сребрени, 93323W

Автоматско возење со 8-парчиња регистарски таблички сребрени сребрени, 93323W

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Чувајте ги тие плочи на место со овие сврзувачки елементи за регистарски таблички со 8 парчиња. Поклопените завртки се дизајнирани за употреба без мијалници и имаат трајна метална конструкција за да издржат абење и солза, што ги прави идеални за целогодишна употреба. Цврсто најлонски инсерти во форма на квадрат им овозможуваат на завртките да создадат цврсто, прилагодено вклопување за да останат заклучени на место. Овие сврзувачки елементи лесно се инсталираат со шрафцигер со глава на Филипс. Завртките се произведени за да работат со сите рамки или штитови со регистарски таблички со големина. Кога го заменувате оригиналниот хардвер за монтирање на автомобилот или камионот, верувајте на овие сврзувачки елементи за регистарски таблички за автоматско возење за квалитетни перформанси. Автоматски погон на 8-парчиња за сврзувачки елементи за регистарски таблички : завртки со навој обезбедуваат прецизно, безбедно вклопување. Издржливи метални конструкции издржливи и солза. Позлатени да се спротивстават на 'рѓата и корозијата. Инсталира брзо со шрафцигер или клуч. Дизајнот на завртки ја елиминира потребата за мијалници. Вклучува 4 завртки и 4 најлонски инсерти. Стандардната големина ќе одговара на повеќето возила.

За производот

Избор на клиент