0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стабилни изрази Стерлинг сребрен розов обложен прстен за пресврт

Стабилни изрази Стерлинг сребрен розов обложен прстен за пресврт

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Ако барате едноставен, но модерен прстен што е одличен за редење со други, ова е оној за вас. Изработено е од сребро и има розово злато. Тој е комплетен со текстурирана површина. Овој прекрасен прстен ќе биде вашиот омилен додаток за наредните години. Достапно во целата големина 8. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Проверка на потеклото : Тајландски стабилни изрази Стерлинг сребрен розов обложен пресврт : розово злато обложен и полиран завршен во стерлинг Силвертвистиран изрази за дизајнирање на дизајнирање, бренд што може да се направи во повеќе големини.

За производот

Избор на клиент