0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ултра памучен класичен класик на Gildилдан Машкиот памук

Ултра памучен класичен класик на Gildилдан Машкиот памук

DEN 239.68
Достапно за нарачка

Достапност

Gilddan Gildan Mens Classic Ultra Comfort Comfort Courts. Класичниот резервоар е направен од премиум памук што ќе остане удобно миење по миењето. Gildan Mens Classic Ultra Comfort Comfort Charts кошула. Врзан врат и коси. Двојно игла на дното на иглата. Тубуларно вклопување за минимален вртежен момент.

За производот

Избор на клиент