0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
А1HC прв впечаток гума и кокошка Албена 24 36 Бронза заврши со тешка монограмирана доормат

А1HC прв впечаток гума и кокошка Албена 24 36 Бронза заврши со тешка монограмирана доормат

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Повеќе од декоративно подобрување Оваа гума и кокошка обликувана монограмирана врата е направена со тешка гума за поддршка што ја прицврстува на место додека четкате нечистотија и остатоци од чевли и чизми. Затегнатиот коко-влакна го олеснува чистата стапала за чистење. Декоративниот монограмиран мат е одличен за секоја сезона и го разубавува вашиот праг. Издржлива и отпорна на нечистотија, нејзината прекрасна шема ќе остави одличен прв впечаток на кој било гостин. 100% влакна од кокосови со кокосови - природно влакно лице обезбедува совршена површина за гостите да ги избришат чевлите пред да влезат во вашиот дом. Граница со тешка тежина од гума цврсто ја прицврстува душекот на место . Поставете пред секоја надворешна врата - користете на внатрешен двор, внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, користете на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, користете на внатрешен двор, на внатрешен двор. Во гаража, алишта за перење, влез и каде било има голем сообраќај однадвор . Совршена големина за вашиот влез - ДОРМАТ мери 24 "x 36" и е дебела 1 "за да и овозможи на вашата врата лесно да ја помине душекот без да се заглави . Декоративен дизајн - Додава уникатен допир на влезната врата или задната врата додека сте многу функционални. Користете само во покриени области на отворено. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд.

За производот

Избор на клиент