0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Само-примирливи високи перформанси во земјата пумпа за базен HP

Само-примирливи високи перформанси во земјата пумпа за базен HP

DEN 4575.84
Достапно за нарачка

Достапност

Моќен и сигурен Дизајнот на хидрауликата со целосен проток ја придвижува водата поефикасно и тивко од другите пумпи. Под типични услови за работа, тој нуди најголем проток на вода на која било пумпа со високи перформанси, сè уште со најниски трошоци за работа. Пумпата е лесна за одржување и заради својата интегрирана екстра голема корпа за цедилка, интервалите за чистење стануваат подолги. Полињата на примена вклучуваат која било големина на базен или базен и бања комбинација. Овозможува одличен проток на вода за да го одржите вашиот базен со вода кристално чиста! Карактеристики на производот : Иновативен дифузер и високо-ефикасно работно коло го зголемуваат протокот на вода и енергетската ефикасност, додека ги минимизираат бучавата и оперативните трошоци, сите компоненти обликувани од засилена термопластика за докажување на корозија, за дополнителна издржливост и долг живот со високи перформанси за тивко со високи перформанси за по-по-полвот ладилник, специјално конструирана операција специјално конструирана специјално конструирана операција специјално Јасен капак со дизајн на прстенот за заклучување е лесно да се отвори капакот за прегледување на капакот, а инспекцијата е брз и лесен инженерски полимер останува јасен и силен екстра голема корпа за цевки за леснотија на одржување Американски дизајн Механички заптивка со употреба на јаглерод до керамичко запечатување површини Едноставно сервисирање на вратило од не'рѓосувачки челик Едноставно сервисирање самостојно сервисирање -Примирање на единечна брзина 1 коњски мотор 115/230 волти 60 Hertz 11,5 засилувачи 2 "Порти за вшмукување и празнење дизајнирани и произведени за да ги исполнат сите барања за CSA и ETL со високи перформанси 1 HP пумпа, дизајнирани за издржливост и тивка перформанси. Само -групирање на пумпа за тешка должност со пумпа со тешка должност со пумпа со тешка должност со тешка должност со пумпа со тешка должност со тешка должност вратило од не'рѓосувачки челик. Лесно е да се отстрани про transparentирниот капак на обезмастувачот ви овозможува да видите кога е потребно чистење.

За производот

Избор на клиент