0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женска маичка за женски територии

Време и време женска маичка за женски територии

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Достапност

Изработена од мека и лесна француска тери, оваа џемпер од желка од време и Тру е доволно топол за да помогне да се извади залак од студените денови. Малку исечена должина и испуштените раменици даваат дополнителни ладни вибрации. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : Turtleneck. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Капка раменици, ребрести полите. Turtleneck Sweatshirt за жени од време и Tru.

За производот

Избор на клиент