0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобил, поставен автомобил, Dodge Nitro Fits Select: Buick Park Avenue

Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобил, поставен автомобил, Dodge Nitro Fits Select: Buick

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили е пресечен за да го собере точниот распоред на подот на вашиот авенија во паркот Буик, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки. Забавете го вашиот автомобил и облека : Длабоко жлебна канална вода, снег, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на абење ПВЦ, панталони без БПА, душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C). Подот да го задржи душекот на место без да го оштети тепихот на вашето возило. Изработено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на изборот : 2001 година Авенија Буик Парк и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент