0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Неонски тимови на Атланта соколи, акрилен правоаголник на правоаголник

Неонски тимови на Атланта соколи, акрилен правоаголник на правоаголник

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Тимски специфични дизајнирани да ја покажат вашата посветеност. Потребно ви е нешто посебно за да ја означите вашата долгогодишна посветеност на тимот, затоа чувајте ги клучевите на овој прстен за клучеви и секогаш ќе имате дел од вашиот случајен близок! Овој прстен за премиум клуч е популарен, лесен и лесно може да се додаде во ранци и торби за теретани. Официјално лиценциран со лига и тим. Премиум акрилно прицврстување. Тимски дух со клуч.

За производот

Избор на клиент