0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Оригинален паричен паричник за машка кожа со патент со патент

Оригинален паричен паричник за машка кожа со патент со патент

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Основана преку посветеност и иновации, Дикис отиде од мала компанија за целокупна компанија во голем производител на работна облека. Направени за мажи кои работат напорно, производите на Дикис се дизајнирани да ве одржуваат топло, безбедни и да ве натераат да се чувствувате пријатно. Производите на Дики нема да ве изневерат. Нашите додатоци ви овозможуваат да останете фокусирани на вашата работа без да се грижите за тоа што го носите. Овој паричник со трифлички паричникот го олеснува вашиот живот. Има доволно слотови за да уредно да ги организирате сите ваши сметки, дебитни, кредитни картички и значка за работна лична карта. РФИД : Заштитете го вашиот идентитет и информации од високо-технолошки крадци со овој паричник. Одликувајќи се со материјал за блокирање на РФИД и трифолда конструкција со повеќе внатрешни џебови за организација. Овој паричник дава најголема безбедност во компактен дизајн . 100% оригинална кожа : Ние сакаме да ви обезбедиме само врвен материјал на пазарот. Овој оригинален рачно изработен кожен паричник за мажи на Дикис е најдобриот начин да се обезбеди траен квалитет . Капацитет : 8 слотови за картички за одржување на кредитни картички, дебитни картички, банкарски картички, лични карти и повеќе, плус џеб за патент и 1 голема сметка за сметки за сметки за готовина за сметки за готовина за готовина , билети, сметки и купони. Последно, но не и најмалку важно, 1 транспарентен прозорец за лична карта во средниот оддел, идеален за вашата возачка дозвола.

За производот

Избор на клиент