0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Goody Oushless® кафеава коса еластика, без метални нежни врски за коса, КТ

Goody Oushless® кафеава коса еластика, без метални нежни врски за коса, КТ

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете забавни и уникатни фризури со еластична еластична коса без безобразен коса! Овие врски за коса се направени без метални спојки, така што можете да создадете забавни фризури затемнети и без болка. Гуди еластични ленти за коса се безбедни за употреба на сите типови на коса и текстури, а пакетот за боја на торта со чоколади работи одлично на темни нијанси на коса. Нашите 30-пакувања на врски за коса на Гуди се особено совршени за да се задржат некои грбови со вас, за оние ситуации со итни случаи на конска опашка. Дизајнирани за фино до тенка коса-еластиката без добро функционира најдобро на детските фризури или оние со многу фини текстура Коса. Покрај тоа, овие еластици на косата помагаат да се елиминираат Snags и оштетување, додека сè уште нудат безбеден држач. Создадете фризура што ја сакате со овие еластични врски за коса без оштетување. Изгледајте добро, чувствувајте се добро! #Goodyhair 30-пакет кафеава ткаенина покриена еластика на косата. Флексибилни и тенки врски со коса од ткаенина - одлично за фино до тенка коса. Користете гумени ленти за коса за коњчиња, плетенки, ажурирања и други стилови. Без оштетување на врските за коса нема да ја скрши или оштетува косата. Истегнете ги држачите за конска опашка нема да се олабават или да извлечат коса. Без лизгање на косата за коса е одлично за обезбедување на долготрајни стилови на коса. Исто така, достапни без врски за коса на бразда!.

За производот

Избор на клиент