0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Landенски женски преводени модерни прилагодени вклопени избледени џебови, повлечете ги карго -чистачот, стил 2036

Landенски женски преводени модерни прилагодени вклопени избледени џебови, повлечете ги карго -чистачот, стил

DEN 349.12
Достапно за нарачка

Достапност

Движете се со леснотија во пред-измиениот природен карго-чистач, кој обезбедува „скршен во“ изглед и чувство со многу складирање. Двојната еластична еластична и внатрешна влечење предни и странични парчиња обезбедуваат удобно вклопување, додека шевовите со повеќе игла и пикадото на задниот дел додаваат модерни карактеристики. Ефикасно чувајте ги сите ваши основни медицински додатоци во две пространи џебови со странични раце со дополнителни џебови за додатоци, или во заварувачки товар што се наоѓа десно. 53% памук/44% полиестер/3% спандекс. Современо прилагодено вклопување : прилагодено да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето . Класично и удобно работно носење : Облечете се да импресионирате со овие разгорени карго за нозе, панталони за жени со чиста рамна фронт и удобна еластична задна половината. Inseam : Редовно : 31,5 "Petite 29" Tald : 33.5 ". Преостана мека удобност : Овој материјал е преовладуван за дополнително меко удобно чувство што дише низ денот. Двојскиот Стенд Спандекс додава дополнителна флексибилност. Лесна нега и живописни бои траат подолго . & Складирање : 2 странични џебови со дополнителни делители на додатоци и 1 карго џеб. Landau - Направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство со обезбедување висококвалитетна и издржлива медицинска облека на која им се верува генерации на здравствени работници.

За производот

Избор на клиент