0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Француски Тери шорцеви на Девојчето на нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

Француски Тери шорцеви на Девојчето на нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 320.00
Достапно за нарачка

Достапност

Супер-мекото со допир на стрии, ништо не ја победи удобноста на овие чудо нации Француски Тери шорцеви за девојчиња. Дизајнирани со подолга должина, ролни манжетни и симпатични џебови за лепенка, тие се совршени за училишни денови, плеј -часови со пријатели или само удираат назад и се релаксираат дома. Овие шорцеви можат да го сторат сето тоа. Сега во удобна две пакувања за да можете лесно да се занимавате со овие основи. Само на. Материјал : 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : Предвремено копче. Ockебови : 2 faux предни џебови, 2 функционираат џебови за лепенка. Карактеристики : манжетна нога. Девојки Француски Тери шорцеви 2-пакувања од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент