0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Здолниште за девојчиња

Здолниште за девојчиња

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Здолниште, фустан, комбинезони - оваа симпатична облека ги има сите три. Класичниот целосен врв на Jeanан има прилагодливи ленти за рамо, џеб на градите и акценти на копчето за сребро. Приложеното памучно здолниште е светло печатено и погоди над коленото. Овој фустан со комбинезони комбинира алатка и мода! Достапно во разновидни бои. Здолниште за девојчиња Jordордаче : Мешавина од памук. Прилагодливи ленти за рамо. Снеп странични отвори на колкот. Bib џеб. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент