0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Макси фустан на девојки за чудо нација, големини 4- & плус

Макси фустан на девојки за чудо нација, големини 4- & плус

DEN 320.00
Достапно за нарачка

Достапност

Кога нејзиниот ден повикува на фустан, Макси на Wonder Nation е одговорот, тоа е прекрасен изглед за посебна пригода или оставете ја да ја лизне со патики за облечен во стил на училишен ден. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : Екипаж со задниот клуч со затворање на еластична јамка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Ширет кратки ракави со манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Швајцарско преклопување на шифон; Ниво на здолниште; Подредени и без ознаки за тотална удобност. Макси фустан на девојчињата со кратки ракави од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент