0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Се прашуваат девојки со долг ракав играат фустан, големини 4- & плус

Се прашуваат девојки со долг ракав играат фустан, големини 4- & плус

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат, ја одржуваат како изгледа симпатично и се чувствува одлично. Ockебовите додаваат на обичниот трема и тотална удобност. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. Долг ракав игра фустан за девојки од чудо нација.

За производот

Избор на клиент