0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Calistoga Vegan Suede Fau Fur Fur глуждот чизми

Calistoga Vegan Suede Fau Fur Fur глуждот чизми

DEN 489.44
Достапно за нарачка

Достапност

Овие чизми со гумени стапала и ладно крзно ја одржуваат вашата малечка безбедна и топло додека стилот на влечење и перничените табани се совршени со денови во движење! Чизми на глуждот на пети со вегански велур и ладно крзно и исечете ги. 100% веган. Амортизирани табани. Гума ѓон.

За производот

Избор на клиент