0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Вселенски скутер x580, редовно, сино

Вселенски скутер x580, редовно, сино

DEN 396.48
Достапно за нарачка

Достапност

Откријте нов начин за движење! Наградуваната сензација на скутер од Европа. Само пумпа и одење. Вселенскиот скутер е прекрасен иновативен скутер, поттикнат напред со туркање на таблата со двете нозе во активно движење на Seesaw. Може да оди побрзо и подалеку од кој било конвенционален скутер. Само пумпајте и одете! Скутер за вселената x580, редовен, сина : Супер силен систем со двојни режими. Поместете ја платформата нагоре и надолу во движење налик на Teeter-Totter. Рачна сопирачка. Воздушна суспензија. Преклопување за удобен транспорт и складирање. Кабриолет во традиционален скутер за удар. Капацитет на тежина : 200 фунти.

За производот

Избор на клиент