0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главна маса за пишување студенти, црно -сребро

Главна маса за пишување студенти, црно -сребро

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Ажурирајте ја вашата работа и подрачјето за студирање со практични и функционални мебел како што е оваа мрежа за пишување на студенти. Оваа ставка е повеќенаменска биро што може да се користи и како компјутерска табела, како и место за пишување. Ова парче може да одговара на компјутери и лаптопи од сите вообичаени големини и исто така обезбедува соодветен простор за извршување на различни училишни и канцелариски задачи. Со пригодна тастатура за слајдови и полица за складирање, оваа биро за пишување црно-сребрени мејнстрим ќе работи совршено во која било област каде што сметате дека можете да завршите повеќе работа. Неговата големина и дизајн ви овозможуваат лесно да го доделите на кој било агол и да одговарате со постојните ентериери. На бирото за пишување домашни работи се бара минимално собрание. Главна маса за пишување на студенти : Биро за пишување црни и сребрени главни места за употреба на дома или канцеларија. Сместува на повеќето големини на компјутер и лаптоп. Подлога за лизгање на тастатурата. Пониска полица за складирање. Домот за пишување биро доаѓа со ограничена гаранција од 1-годишен производител. Големината и дизајнот го олеснуваат доделувањето на кој било простор и мешавина со постојниот декор. Потребно е минимално собрание. Број на модел : 9189096 W. Димензии : 16 "x 25" x 31 ". Погледнете ги сите клупи. Заштедете пари. Liveивејте подобро.

За производот

Избор на клиент