0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Девојки за нозе на девојки

Девојки за нозе на девојки

DEN 319.20
Достапно за нарачка

Достапност

Задржете се на оваа симпатична избледена слава на девојчињата на Капри за нозе! Овие хеланки доаѓаат во разновидни отпечатоци, мека памучна ткаенина за лесно влечење и еластична лента за половината. Спарете ги овие удобни хулахопки со која било од нејзините омилени тимови! Достапно во разновидни бои. Избрана слава на девојчињата Капри за нозе : 95% памук, 5% спандекс. Машинско миење ладно. Избледена слава. Капри за нозе. Еластична лента за половината. Печатено. Повлечете го стилот. Означете бесплатно. Достапно во разновидни бои.

За производот

Избор на клиент