0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Деца од Garanimals Девојки печати лак за хеланки, големини 4-10

Деца од Garanimals Девојки печати лак за хеланки, големини 4-10

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Поклони слатко! Овие уникатни хеланки на лак од garanimals имаат сладок лак на полите за дополнителен стил и пламен. Овие хеланки доаѓаат во забавни цврсти бои и ладни отпечатоци за да може да се меша и да се совпаѓа со шарени тимови и врвови за да се создаде крајната облека на денот. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои или отпечатоци од сите; детали за лак на полите. 365 деца од Garanimals поклонуваат хеланки за девојчиња.

За производот

Избор на клиент