0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Девојче пенливо Туту Дете додаток за костуми за Ноќта на вештерките

Девојче пенливо Туту Дете додаток за костуми за Ноќта на вештерките

DEN 324.64
Достапно за нарачка

Достапност

Вашето малечко ќе сака да пристапи и да создава свој лик со нашето дете треперење Туту! Овој Tutu за деца има ткаенина Tulle обложена во многу сјај и еластична линија на половината што се протега за удобно вклопување. Материјал : 100% полиестер. Упатства за нега : Избришете чиста со влажна крпа. Не бели. Не пеглајте. Не исушете чиста . Големина : S-M.

За производот

Избор на клиент