0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Данскин сега девојки со кадифе и најлонски шорцеви, 2 -пакувања, големини XS - XL

Данскин сега девојки со кадифе и најлонски шорцеви, 2 -пакувања, големини XS - XL

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Достапност

Стилот на време на игра го олесни! Данскин сега 2-пакет шорцеви парови симпатични кадифени шорцеви и основни црни најлонски шорцеви заедно за да може да се меша и да се совпаѓа со нејзините омилени графички маички и џемпери. Добро прилагодено за танцување, гимнастика или играње дома. Вклучува : 2 пара шорцеви; 1 кадифе и 1 црн најлон. Повлечете ја. Еластична лента за половината. Кадифени шорцеви : 95% полиестер/5% спандекс; Црни шорцеви : 92% најлон/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Данскин сега кадифе и најлонски шорцеви 2 пакувања за девојчиња.

За производот

Избор на клиент