0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Француска таст Училиште униформа големи момчиња Хаски долги ракави Попл фустан кошула 34149-20HUSKY

Француска таст Училиште униформа големи момчиња Хаски долги ракави Попл фустан кошула 34149-20HUSKY

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Француски тост-направен во нашата мачка за брчки со лесна грижа, повеќе ткаенина, оваа кошула за фустани со долги ракави поплин изгледа свежо притиснато цел ден. Дизајнирано со удобна јака за проширување, тоа е бесплатно и има уреден грб. Машината што се мие, изработена во Бангладеш, #34135 34-135 50 Тестирано тестирање на миење и отпорни на избледување во брчки, повеќе ткаенина за лесна нега. Предна лепенка од градите, задниот плетенка со опашка полите, плетенка на манжетната за ракави. Означете ја бесплатната јака за проширување со лента за вратот на вратот. Машинско миење ладно со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Топло железо доколку е потребно . Нема прашања поставени од 30 дена гаранција : Нема потреба да се погоди - одвојте цели 30 дена за да се осигурате дека тие се вклопуваат. Ако тие не ги исполнат вашите очекувања, едноставно вратете ги негирани за без прашања Поставени од враќање на поврат. 50 тестирани миење на миење и отпорни на избледување во брчки, повеќе ткаенина за лесна нега. Предна лепенка од градите, задниот плетенка со опашка полите, плетенка на манжетната за ракави. Означете ја бесплатната јака за проширување со лента за вратот на вратот. Машинско миење ладно со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Топло железо доколку е потребно . Нема прашања поставени од 30 дена гаранција : Нема потреба да се погоди - одвојте цели 30 дена за да се осигурате дека тие се вклопуваат. Ако тие не ги исполнат вашите очекувања, едноставно вратете ги негирани за без прашања Поставени од враќање на поврат.

За производот

Избор на клиент