0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кондензатор на климатик Kool Vue компатибилен со - Mazda R - Aluminum Core

Кондензатор на климатик Kool Vue компатибилен со - Mazda R - Aluminum Core

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Кондензор за климатик Kool Vue, алуминиум, паралелен вид на проток, фабрички финиш 100% тестирано, 100% тестиран протек, изграден со специфична алуминиумска легура за максимална ефикасност на ладење и отпорност на корозија. Kool Vue е познат бренд за автомобилски делови што одговара на која било од вашите потреби за замена на огледалото. Најдобриот производител за делови од возила и додатоци Kool Vue Air Claterer Condenser компатибилен со 2004 - 2011 година Mazda RX -8 алуминиумско јадро го заменува OE број : F15161480. Заменува број на делови : MA3030145. Број на размена на дел : 73384, F15161480, MA3030145. Fit : Direct Fit. Продадена количина : продадена индивидуално.

За производот

Избор на клиент