0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Okidata MC363dn sd yld црн тонер

Okidata MC363dn sd yld црн тонер

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ова е OEM монохроматски тонер за тонер за тонер на брендот Okidata (SD Black Toner) кој работи со следниве печатачи / машини (C332 DN, MC363 DN). Карактеристики на производот : Компатибилен со : OKI MC363 DN, C332 DN Циклус на должност : До 3500 страници ISO/IEC 19798 Печатење Боја : Црна технологија за печатење : LED OKI - Black - Original - Toner Casteridge Type : Toner Casteridge. Стандарден принос црн тонер. C332 DN, MC363 DN. Стандарден принос на брендот OEM Okidata Brand Brand. C332 DN; MC363dn. Бренд OEM Okidata. Премиум квалитет, брзо се испорачува!.

За производот

Избор на клиент