0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Здраво Кам Касуалс КК-107БК-- клин на Напуа

Здраво Кам Касуалс КК-107БК-- клин на Напуа

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Еве за вас кога ви треба малку лифт .. Еден од нашите лични омилени? Дизајнирано со многу посебна мајка на ум? Суптилното втиснување на нашиот клин на Напуа се чита, "pua mae 'ole, " или "никогаш не избледуваниот цвет. ". Пониската платформа ви обезбедува вистинска количина на засилување и удобност, додека карактеристичниот цвет на Хелеконија додава поп на осветленост на вашата облека, а денот со Kakaako Kasuals. Графики во боја. Клин со ниска платформа во пена Ева. Издржлива гумена надворешна плоча за траен квалитет.

За производот

Избор на клиент