0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Dearfoams пријатна удобност машка перфорирана алинска влечки

Dearfoams пријатна удобност машка перфорирана алинска влечки

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Фали DF Adation за без-пот-четкање удобност заедно со дише, перфорирани дизајни, овие затворени грбови го премостуваат јазот помеѓу пријатно и кул! Пернизираните табани за пена за меморија додаваат дополнителен слој на поддршка за Supersoft, додека трајните надворешни простории на внатрешноста/надворешните страни ветуваат целодневна разноврсност. Дишењето перфориран микросуед горниот со гужва . пријатна нога и постава со акцент на поп -боја . без удобност на пот со df адаптација не ги држи нозете пријатни и суви . перничената манга со гел меморија пена за додадена удобност.

За производот

Избор на клиент