0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лажичка женска пумпа за пети на essесика Поинт

Лажичка женска пумпа за пети на essесика Поинт

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Pumpесика пумпите за пети од лажичка имаат потенцијал да трансформираат цела облека со елегантна силуета и впечатлива потпетица на стилето. Од утринското патување до ноќта надвор од девојчето, излезете во стил и останете удобни со амортизирање на мемориска пена. Продаден исклучиво на. 3,25 ”Стилето потпетица. Лизгајте на стил. Мемориска пена амортизирање на нога. Рачно изработено горно; гумени стапала. Увезени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент