0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Домашни трендови цветна шема stoneware кригла во бело

Домашни трендови цветна шема stoneware кригла во бело

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Пријатни со овој домашен тренд 4 парчиња 16 унца цветна шема. Овие широки рабни чаши со убаво сложени цветни обрасци се совршен додаток на секоја кујна. Со капацитет од 16 мл, можете да одговарате на вистинската количина на омилените кафиња, чаеви и други пијалоци. Чагите се машина за миење садови и микробранови безбедни што ги прави разноврсни за секојдневна употреба и лесен за чистење. Димензии наITEM : 5,75 "x 4.15 " x 3,75 "Тежина на ставка : 0,75 bs Постави : 4 парчиња чаши. Транспарентна форма на глазура : Тркалезна боја : Бела машина за миење садови безбеден микробранова безбедна ширина на раб вклучува : четири чаши од 16 мл по мерење на артикалот : кригла- 5,75 "должина, 4,15" дијаметар, висина од 3,75 ", тежина од 0,75 lb.

За производот

Избор на клиент