0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ozark Trail® Опрема за надворешна опрема Виолетова организатор Мило џеб за чевли

Ozark Trail® Опрема за надворешна опрема Виолетова организатор Мило џеб за чевли

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Достапност

Кратко патување или долги, суви чевли се клучни за да се има успешна авантура на отворено. Секогаш е добра идеја да спакувате резервен пар чевли, а оваа Организатор на џеб за чевли на Ozark Trail Purple Milo Shoe, ќе обезбеди место за да го задржи тој резервен пар безбеден од елементите. Лесниот организатор е изработен од трајна најлонска ткаенина со затворање на патент, рачка за мрежи и прилагодливи ленти и прицврстувачи за удобност. Willе држи еден пар стандардни чевли со големина на возрасни и е лесно да се грижи. Само избришете со влажна крпа колку што е потребно. Организатор на џеб на лесен виолетова Мило. Мерки 11 во W. x 0,4 in. D x 15 in. H (28cm x 1cm x 38cm). Има 1 пар стандардни чевли со големина на возрасни . изработени од трајни најлонски ткаенини. Се одликува со затворање на патент, рачка за мрежи и прилагодливи ленти и прицврстувачи за удобност. Лесно е да се грижите, само исчистете со влажна крпа колку што е потребно. Одличен подарок за луѓе кои уживаат во одличните на отворено.

За производот

Избор на клиент