0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Набавете гигант BMRT 1 1 2 3 4 црна податлива намалување на мета со женско навојно фитинг

Набавете гигант BMRT 1 1 2 3 4 црна податлива намалување на мета со женско навојно фитинг

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ова е гигант за снабдување што може да се намали со три големини на конекција и црната завршница. Навојните женски врски се со дијаметар 1, 1/2 и 3/4 за големини на челични цевки. Ова фитинг се произведува во квалификувано производство на ISO9001 : 2000 и сите единици се тестирани од 100 проценти. Тој е оценет со притисок од 150 lb и е одобрен од UL/ULC и FM. Поставувањето е во согласност со ASTM A-197, ANSI/ASME B16.3 и ANSI/ASME B16.14 норми. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov гигант за снабдување BMRT1008 1 "x 1/2" x 3/4 "црна подножлива мета за намалување на навој со женска навојна фитинг : број на гигант за снабдување BMRT1008. 1/2 "x 3/4" црно подмирување за намалување на мета. 100 проценти тестиран притисок за оценка од 150 lb. Врски со женски нишки. Одобрено од UL/ULC и FM.

За производот

Избор на клиент