0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кејт и Лорел Тивка џунгла платно wallидна уметност поставена од Кели Кнага црно -бела модерна апстрактна уметност за Wallид

Кејт и Лорел Тивка џунгла платно wallидна уметност поставена од Кели Кнага црно -бела модерна апстрактна уметност

DEN 493.60
Достапно за нарачка

Достапност

Фатете го вниманието на гледачите со овој интригантен триптик : може да најдете некои забавни пријатели скриени во неговиот минималистички дизајн! Овој уметнички сет на платно ќе биде задоволство да се гледа секој ден во вашата дневна соба, спална соба, расадник или која било просторија во домот. Овој уметнички сет исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за домаќинство. Печатено на платно обвиткано со галерија, оваа wallидна уметност има три закачалки веќе прикачени на задниот дел за лесен приказ на wallидот. Надворешните димензии се 28 инчи за 12 инчи за 1,58 инчи. Име на печатење : „Тивка џунгла“ Преодна платна wallидна уметност : Апстрактна уметност поставена на висококвалитетно платно завиткано од галерија. Димензиите на екранот се 12 инчи за 28 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Уметноста има метални закачалки за пилани веќе прикачени на задниот дел. Независен уметник : Проверете ја друга работа од овој уметник за да создадете ваш сопствен wallид на галеријата. Уметник дизајниран : Печати „Тивка џунгла“ 2021 Кели Канга.

За производот

Избор на клиент