0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Колумни“ платно уметност од Мајкл Бланшет Фотографија, Црна мат, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност „Колумни“ платно уметност од Мајкл Бланшет Фотографија, Црна мат, рамка од

DEN 2601.60
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографија за Photopsubject : Panderscapesstyle : Современа трговска марка ликовна уметност „Колумни“ Арт од Мајкл Бланшет Фотографија, Црн мат, Вуд Рамка : Уметник : Мајкл Бланшет Фотографија. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, црна матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има замрзнат водопад пред заглавено карпесто лице. Печатење на giclee под акрилик во рамка од дрво. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на црно матенирање и доаѓа во рамка од дрво. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Црниот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

За производот

Избор на клиент