0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Винвуд Студио Канвас Плеска од одмор куче празник и сезонски празници wallидни уметности платно печати бел крем бел 30х30

Винвуд Студио Канвас Плеска од одмор куче празник и сезонски празници wallидни уметности платно печати бел

DEN 607.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со пенливо куче за одмор од платното во студиото Wynwood, прекрасно парче за празници wallидови изработени со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис бела нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

За производот

Избор на клиент